KURUMSAL YAPI | Erdoğan DEMİRCİ

1957 yılında Çorlu´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimi Çorlu´da tamamladı. Torna ve tesviye sanatkârlığı yapmıştır. 1999-2004 yılları arasında belediye meclis üyeliği görevinde bulunmuştur. 29 Mart 2009 Mart Yerel Seçimleri´nde, belediye meclis üyeliğine seçilen Demirci, bir yıl süreyle belediye encümen üyeliği görevini yürüttü.

CHP Çorlu İlçe Teşkilatı kurucu üyelerinden olan Demirci, 2010-2014 yılları arasında belediye başkan yardımcılığı yaptı. 30 Mart 2014 Yerel Seçimi´nin ardından yeniden bu göreve getirildi.
 

Sorumlu Olduğu Birim
Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Strateji Geliştirme Müdürlüğü
Temizlik İşleri Müdürlüğü

 
 
İletişim Bilgileri
Telefon :
Dahili :
Cep : 5322918523
E-Posta :
Adres :
 
Başkan Yardımcıları Kurumsal
Ahmet SARIKURT
Erdoğan DEMİRCİ
Kemaleddin AVCI
Serhad ÇATALKAYA
 
Başkan
Başkan Yardımcıları
Belediye Encümeni
Meclis Üyeleri
Muhtarlar
Müdürlükler
 

Kayıt Ekleme Bilgileri
Kullanıcı Çorlu Belediyesi
Birim Çorlu Belediyesi
Tarih 02.06.2010 16:53:30
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Kullanıcı Çorlu Belediyesi
Birim Çorlu Belediyesi
Tarih 10.04.2014 11:54:17
 
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 13183

İLGİLİ HABERLER
Şahinler İlköğretim Okulunda Belediyemize Ziyaret
Çorlu Şahinler İlköğretim Okulu öğrencileri, Çorlu Belediyesi’ni ziyaret etti.
Eski Belediye Binasında Tadilat Çalışmaları
Çorlu Belediyesi’nin eski hizmet binasında tadilat çalışmaları ara verilmeden sürdürülüyor. Bir dönem Atatürk Kültür Merkezi olarak kullanılan bina, yüklenici firma tarafından yürütülen tadilat çalışmaları ile yenileniyor. 1984 yılında hizmete açılan binanın dış cephesi boyandı. İç mekânlarda ise elektrik, içme suyu, atık su, asansör, internet ağ bağlantıları, kalorifer ve ısıtma sistemi yenileniyor. Ayrıca duvarlar sıvanarak seramik zeminler yenileniyor. Eski pencere ve kapılar da sökülerek yenileri takıldı. Çağımızın gerektirdiği her türlü imkândan yararlanılan tadilat çalışmalarında, vatandaşların istek ve beklentilerini düzenlemeye yönelik düzenlemeler yapılıyor.
Halk Otobüsleri İçin Bakım Atölyesi Kuruluyor
Çorlu Belediyesi halk otobüsleri için hizmet binasının arkasında tamir ve bakım atölyesi kuruyor.
Altyapıda 2´inci Etap Çalışmaları Başladı
Orhan Kemal ve Mustafa Kemal Caddesi’nin altyapısının yenilenmesi ve yağmursuyu kanal sisteminin kurulmasını kapsayan çalışmalarda ilk kazma vuruldu. Orhan Kemal Caddesi, 5’inci Sokak’ta düzenlenen açılış töreni Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt ve Erdoğan Demirci, CHP Çorlu İlçe Başkanı Emre Köprülü, AKP Çorlu İlçe Başkanı Atilla Arıksoy, Belediye Meclis Üyeleri, belediye personeli ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.
Belediyemizden İftar Yemeği
Çorlu Belediyesi, ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verdi. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Oktay Çolpan, Erdoğan Demirci ve Kemaleddin Avcı’nın ev sahipliğinde Shiva Et Lokantası’nda gerçekleştirilen yemeğe, Tekirdağ Milletvekilleri; Enis Tütüncü, Ziyaeddin Akbulut, Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek, Adalet Komisyonu Başkanı Zikrullah Özbağ, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuzhan Çiçekoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Taş, resmi erkân, siyasi partilerin ilçe başkanları, noterler, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, oda başkanları, iş adamları, muhtarlar ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.
Ramazan Bayramını Kutladık
Ramazan Bayramı yurt genelinde olduğu gibi Çorlu’da da tören ve etkinliklerle kutlandı. Çorlu Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi’nde düzenlenen kabul töreni Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, devlet erkanının mensupları, resmi kurumların temsilcileri, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. Ramazan bayramı dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen kabul töreninde bir araya gelen devlet erkanı mensupları ve katılımcılar bayramlaşma merasiminin ardından kokteyle katılarak sohbet ettiler.
Kumyol Caddesi´nde Gece Mesaisi
İlçe genelinde asfaltlama ve yol onarım çalışmalarını yoğun bir şekilde yürüten Çorlu Belediyesi, ana caddelerdeki çalışmalarını hiç ara vermeden sürdürüyor.
Çorlu´da Kurtuluş Bayramı Coşkusu
Çorlu’nun düşman işgalinin 88’inci yıl dönümü etkinlikleri Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk töreni ile başladı. Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, 5. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Ahmet Turmuş, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, çelenklerin sunulmasının ardından Çorlu Kaymakamlığı’na geçerek tebrikleri kabul ettiler. Kurtuluş Bayramı törenlerine Tekirdağ Milletvekilleri; Enis Tütüncü ve Ziyaeddin Akbulut da katıldı.
Atatürk Parkı Çay Bahçesi Açıldı
Atatürk Parkında kurulan çay bahçesi, geniş katılımlı bir törenle açıldı.
Şinasi Kurşun Caddesi Asfaltlandı
Şinasi Kurşun Caddesi’nde altyapı projesini hayata geçiren Çorlu Belediyesi, geçtiğimiz hafta sonu yapılan hummalı çalışma sonucunda yolun Bülent Ecevit Bulvarı’ndan santral kavşağına kadar olan bölümünü tamamladı.
Halk Kursları Sergisi Düzenlendi
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün yıl sonu etkinlikleri kapsamında sergi ve konser düzenlendi.
İbrahim Tatlıses, Belediyemizi Ziyaret Etti
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti.
Kent 2010 Fuarında Belediye Araçları Tanıtıldı
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 16-19 Aralık 2010 tarihleri arasında Kent 2010 14. Yerel yönetim ihtiyaçları Fuarı, Türkiye Belediyeler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği desteği ile Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi´nde düzenlendi.
Belediyemiz Aşure Dağıtımına Başladı
Çorlu Belediyesi Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında 15 bin paket aşure dağıtıyor.
Başkan Baysan Belediye Personeline Yemek Verdi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediye personeline yılbaşı yemeği verdi. Belediye personelinin eşleriyle birlikte katıldığı yemekte, zengin bir menü sunuldu.
Başkan Baysan Muhtarlarla Toplantı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu’daki mahalle, belde ve köy muhtarlarıyla toplantı yaptı.
Baysan Esnaf Oda Başkanlarıyla Toplantı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, esnaf ve sanatkar odalarının başkanları ile toplantı yaptı.
Tekirdağ Yoluna Trafik Levhaları Yerleştirildi
Çorlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Tekirdağ yolu ile bağlantı noktası olan Ali Osman Çelebi Bulvarı’na trafik uyarı levhaları yerleştirildi.
Uğur Mumcu´yu Ölüm Yıldönümünde Andık
Gazeteci ve yazar Uğur Mumcu, evinin önünde uğradığı bombalı saldırı sonucu hayatını kaybedişinin 17. yılında da sevenleri tarafından anıldı. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Belediye Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt ve Erdoğan Demirci, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum örgütleri ve halkın katılımıyla gerçekleşen anma etkinliğinde Uğur Mumcu dostları Atatürk Meydanı’nda bir araya geldi. Daha sonra kortej halinde Omurtak Caddesi boyunca yürünerek Uğur Mumcu Parkına gidildi. Burada saygı duruşunda bulunan ve İstiklal Marşı`nı okuyan yaklaşık 150 kişi, Uğur Mumcu anıtına kırmızı karanfiller bıraktı.
Gazeteciler Halk Otobüslerini Yerinde İnceledi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Çorlulu gazeteciler halk otobüslerinin üretildiği fabrikayı ziyaret etti.
Tekirdağ İlinin Belediye Başkanları Çorlu´da Buluştu
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ ilindeki CHP’li belediye başkanlarıyla toplantı yaptı. Belediye hizmet binasında düzenlenen toplantıya Tekirdağ Başkanı Adem Dalgıç, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınorak, Velimeşe Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Yenice Belediye Başkanı Mızrap Topaloğlu, Büyükyoncalı Belediye Başkanı Necati Sezer, Sultanköy Belediye Başkanı Ersin Çolpan, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Akar, CHP Çorlu İlçe Örgütü Temsilcisi Hüsamettin Dalkılıç, Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci ve Oktay Çolpan katıldı.
Baysan Dernek Başkanlarıyla Toplantı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu’daki hemşeri derneklerinin başkanlarıyla toplantı yaptı.
M.Ş. Esendal Sahnesi Gala İle Açıldı
Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesi, Deli Dumrul tiyatro oyununun galası ile açıldı.
Baysan Bankaların Yöneticileriyle Toplantı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu’daki banka şubelerinin yöneticileriyle toplantı yaptı.
Şantiye Personeline İş Güvenliği Eğitimi Verildi
Çorlu Belediye personeline İşçi Sağlığı ve Güvenliği konulu eğitim verildi.
Kar ve Buzlanmaya Karşı Önlemler Alındı
Çorlu Belediyesi anayol ve caddelerde kar yağışı ve buzlanmalara karşı gerekli önlemleri aldı.
İstiklal Marşı´nın Şairi M. A. Ersoy´u Andık
İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 90’ıncı kabul yıl dönümü olan 12 Mart’ta, Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinliği düzenlendi.
Yollarda Deterjanlı Temizlik
Çorlu’da meydana gelen kar yağışının ardından yol ve kaldırımlarda biriken çamurlar, belediye ekiplerinin gece mesaisi sonucunda deterjan ile temizlendi.
Başkan Baysan Gaziler İle Toplantı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Muharip Gaziler Derneği üyeleri ile kahvaltılı toplantı yaptı. Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci, Oktay Çolpan ve Kemaleddin Avcı ve basın mensupları toplantıda hazır bulundu.
Şampiyon Okullar Çorlu´nun Gururu Oldu
İlçemizin köklü okullarından Mehmet Rüştü Uzel Endüstri Meslek Lisesi Genç Erkek Voleybol takımı ve Kız Meslek Lisesi Genç Bayan Voleybol takımları şampiyon olarak Çorlumuzun gururu oldular.
"Hasret" Oyunu Büyük İlgi Gördü
Ankara Ekin Tiyatrosu tarafından sahnelenen "Hasret" isimli tiyatro oyunu büyük ilgi gördü.
Sakatlar Derneğine 20 Tekerlekli Sandalye Yardımı
Çorlu Belediyesi engelli vatandaşlara teslim edilmek üzere Çorlu Sakatlar Derneği’ne 20 adet tekerlekli sandalye hibe etti.
Araç Takviyesi Devam Ediyor
Çorlu Belediyesi hizmetlerini daha etkin ve verimli sürdürebilmek amacıyla Devlet Malzeme Ofisi’nden (DMO) yeni iş makineleri satın aldı.
Tekerlekli Sandalye Yardımı
Çorlu Belediyesi engelli vatandaşlara teslim edilmek üzere Çorlu Sakatlar Derneği’ne 20 adet tekerlekli sandalye hibe etti.
Emniyet Müdürlüğünden Baysan´a Ziyaret
Çorlu Emniyet Müdürü Ender Özköslü ve Emniyet Teşkilatı, Polis Haftası münasebetiyle Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti.
Yeni İtfaiye Erleri İşbaşı Yaptı
Çorlu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünün yeni memurları iş başı yaptı. KPSS sınavı sonrasında puan sıralamasına göre mülakata girmeye hak kazanan, sözlü sınav ve bedensel yeterlilik testlerini başarıyla geçen 34 itfaiye eri işbaşı yaptı.
Ticaret ve Sanayi Odasından Baysan´a Ziyaret
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Güleroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a iadeyi ziyarette bulundu.
Kılıçdaroğlu Yenilenen Depomuzun Açılışın Yaptı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorlu Belediyesi’nin yenilenen depoları ve yeni alınan araç ve iş makinelerinin açılışını yaptı.
Kılıçdaroğlu Çorlu´da
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorlu Belediyesi’nin yenilenen depoları ve yeni alınan araç ve iş makinelerinin açılışını yaptı.
Belediyemizde Yılın Annesi Seçildi
Anneler Günü tüm yurtta olduğu gibi Çorlu’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Çorlu Belediyesi bir ilki gerçekleştirerek, belediye personeli arasında yılın annesini seçti.
Halkın Otobüsleri Çorlu´ya Geldi
Çorlu Belediyesi’nin şehir içi toplu taşıma hizmetlerinde kullanılacağı 65 adet halk otobüsü Çorlu’ya geldi.
Streetball Turnuvası Başladı
Çorlu Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Streetball Turnuvalarının 4’üncüsü başladı.
Mustafa Kemal Caddesi Asfaltlanıyor
Altyapı çalışmaları tamamlanan Mustafa Kemal Caddesi’nde kaldırım yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarına başlandı.
Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
Çorlu Belediyesi ve TÜM BEL-SEN Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
3. Etap Altyapı Çalışmaları Atakent´te Başladı
Çorlu Belediyesi’nin 3’üncü etap altyapı projesi, Atakent’te Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde geniş katılımlı bir temel atma töreniyle başlatıldı.
Çorlu Belediyesi Futbol Turnuvası Başladı
Çorlu Belediyesi’nin geleneksel hale gelen birimler arası futbol turnuvası başladı.
Aşevi Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi
Çorlu Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan Aşevi’nin temel atma töreni gerçekleştirildi.
Halk Otobüsleri Teslim Töreni
Çorlu Belediyesi´nin şehir içi toplu taşıma projesinde hizmet verecek olan 65 adet yeni halk otobüsünün devir teslim töreni birlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti. Halk Otobüslerinin görücüye çıkarıldığı Cumhuriyet Meydanı´nda düzenlenen törende, üretici firmanın yöneticileri Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´ a otobüslerin temsilî anahtarını teslim etti. Devir teslim törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek, Çorlu İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Kudret Sarıtaş, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Ender Özköslü, CHP Tekirdağ İl Başkanı Kadir Albayrak, CHP Çorlu İlçe Başkanı Adnan Kum, Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci, Oktay Çolpan ve Kemaleddin Avcı, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Güleroğlu, Çorlu Belediyesi Meclis Üyeleri ve Çorlu halkının katılımıyla gerçekleşti.
Halk Otobüslerinin Teslim Töreni Yapıldı
Çorlu Belediyesi’nin şehir içi toplu taşıma projesinde hizmet verecek olan 65 adet yeni halk otobüsünün devir teslim töreni birlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti. Halk Otobüslerinin görücüye çıkarıldığı Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende, üretici firmanın yöneticileri Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ a otobüslerin temsilî anahtarını teslim etti. Devir teslim törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek, Çorlu İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Kudret Sarıtaş, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Ender Özköslü, CHP Tekirdağ İl Başkanı Kadir Albayrak, CHP Çorlu İlçe Başkanı Kadir Adnan Kum, Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci, Oktay Çolpan ve Kemaleddin Avcı, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Güleroğlu, Çorlu Belediyesi Meclis Üyeleri ve Çorlu halkının katılımıyla gerçekleşti.
Aşevinin Temeli Atıldı
Çorlu Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan Aşevi’nin temel atma töreni gerçekleştirildi.
Futbol Turnuvası Sona Erdi
Çorlu Belediyesi´nin geleneksel hale gelen birimler arası futbol turnuvası tamamlandı.
Başarılı Sporcularımızı Ödüllendirdik
Çorlu Belediyesi bölgesel, ulusal ve uluslar arası turnuvalarda dereceye giren sporcuları ödüllendirdi.
Mehter Takımı Çorluluları Coşturdu
Lüleburgaz Müzisyenler Derneği Mehter takımı, Cumhuriyet Meydanı’nda konser verdi.
Avrupa Kültür Koridoru Projesi Başladı
Çorlu Balkan Türkleri Derneği, Topolovgrad Belediyesi Kiril ve Metody Kültür Merkezi ve Çorlu Tokatlılar Derneği’nin ortaklığı, Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü’nün iştirakiyle gerçekleştirilen “Avrupa Kültür Koridoru Çorlu – Sakar” Projesinin resmi açılış töreni yapıldı.
Belediyemizden İftar Yemeği
Çorlu Belediyesi, ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verdi.
Silahtarağa Mahallesi Sakinlerinden İftar Yemeği
Çorlu Belediyesi’nin verdiği malzemeler ve iş makinesi desteğiyle kendi sokaklarını parke taşı ile kaplayan Silahtarağa Mahallesi’nin sakinleri iftar yemeği verdi.
Korgeneral Altıntaş´tan Baysan´a Ziyaret
5. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Nazım Altıntaş, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı ziyaret etti.
Başkan Baysan´dan Bayram Sürprizi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediye personeli ve basın mensuplarıyla bayramlaştı. Memduh Şevket Esendal Sahnesi’nde düzenlenen bayramlaşma töreninde Başkan Baysan, Çorlu’nun ve belediye hizmetlerinin tanıtım filmini izletti.
Bülent Ecevit Bulvarı´nda Gece Mesaisi
2011 yılına iddialı giren Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Bülent Ecevit Bulvarı’nda asfalt çalışması başlattı. Gece saatlerinde yürütülen çalışmalar sonucunda Ali Kayan İlköğretim Okulu önünde oluşturulan kavşaktan başlanarak Bağlariçi Mevkii yönünde asfalt seriliyor.
Milletvekili Yemişçi´den Baysan´a Ziyaret
Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi ve AKP Çorlu İlçe Başkanı Adnan Volkan, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti. Yemişçi ve Volkan’ın ziyaretinde Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci ve Oktay Çolpan da hazır bulundu.
Kültür ve Sanat Festivali Başladı
Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali açılış korteji ile başladı.
Kapalı Spor Salonu Görkemli Bir Törenle Açıldı
Çorlu Belediyesi tarafından yaptırılan yeni kapalı spor salonu görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve belediye yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Tekirdağ Milletvekilleri; Faik Öztrak, Candan Yüceer ve Emre Köprülü, Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, Yenice Belediye Başkanı Mızrap Topaloğlu, Makedonya Kumanovo Belediye Başkanı Goran Miteski, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, CHP Tekirdağ İl Başkanı Kadir Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Çorlu İlçe Başkanı Adnan Kum ve yönetim kurulu üyeleri, oda başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, okul müdürleri, sporcular, sporseverler ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.
Kapalı Spor Salonu Açılışı
Çorlu Belediyesi tarafından yaptırılan yeni kapalı spor salonu görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve belediye yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Tekirdağ Milletvekilleri; Faik Öztrak, Candan Yüceer ve Emre Köprülü, Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, Yenice Belediye Başkanı Mızrap Topaloğlu, Makedonya Kumanovo Belediye Başkanı Goran Miteski, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, CHP Tekirdağ İl Başkanı Kadir Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Çorlu İlçe Başkanı Adnan Kum ve yönetim kurulu üyeleri, oda başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, okul müdürleri, sporcular, sporseverler ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.
Benimle Delirirmisin? Oyunu Ayakta Alkışlandı
Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesi’nin 2011- 2012 sezonu galası Benimle Delirir misin? adlı tiyatro oyunuyla yapıldı. Benimle Delirir misin? adlı oyun ile gerçekleştirilen galaya katılım da büyüktü. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen galaya Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, 5. Kolordu ve Garnizon Komutanı Nazım Altıntaş, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları; Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci ve Kemaleddin Avcı, Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Çorlu İlçe Başkanı Adnan Kum, CHP İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağ Barosu Çorlu Temsilcisi Abdullah Özilhan, Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Durmaz, Çorlu Ziraat Odası Başkanı Recep Şişman, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve sanatseverlerin katılımıyla gerçekleşti. Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcı´nın sahne aldığı 2 perdelik tiyatro oyunu izleyicilerin beğenisini topladı. Evliliğe ve kadın-erkek ilişkilerine dair konuların mizahi diyaloglar ile anlatıldığı muhteşem tiyatro gösterisi sona erdiğinde Memduh Şevket Esendal Sahnesini dolduran sanatseverler, oyuncular Bayri ve Yapıcı’yı ayakta alkışladı. Daha sonra Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, tiyatro sanatçılarına çiçek takdim etti. “Benimle Delirir misin?” adlı oyunun Çorlu’da sahnelenmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Baysan, Atakent bölgesinde kurulacak ticaret merkezi bünyesinde 700 kişilik bir tiyatro salonunun da hizmete sunulacağını belirtti. Memduh Şevket Esendal Sahnesi gala programı, Belediye Hizmet Binasında verilen kokteyl ile devam etti. Tiyatro sanatçıları ve sanatseverler, Piyano Öğretmeni Catrine Mathiashvili’nin çaldığı klasik müzik parçaları eşliğinde sohbet ettiler.
Belediye Yönetimi Personel ile Bayramlaştı
Çorlu Belediyesinde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni bu yıl bayram öncesindeki son iş gününde yapıldı.
Başkan Baysan Esnaflarla Toplantı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Cumhuriyet Meydanı ve civarında faaliyet gösteren esnaflarla toplantı yaptı.
Başkan Baysan Bayan Esnaflarla Toplantı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren bayan esnaflarla toplantı yaptı.
Av Köpekleri Yarışması Çorlu´da Yapıldı
Çorlu Belediyesi, Çorlu Avcılar Derneği ve Kurzhaar Derneği’nin işbirliğiyle düzenlenen yarışmada, Kurzhaar, Drahthaar, Setter ve Pointer ırkı köpekler en iyi olmak için yarıştı.
Baysan´dan Basın Toplantısı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu, Tekirdağ ve Çerkezköy’deki basın mensuplarıyla toplantı yaptı.
Halk Otobüsleri Personeline Eğitim Verildi
Çorlu Belediyesi’nin 19 Mayıs 2011 tarihinde hizmete sunduğu halk otobüslerinin çalışmaları değerlendirildi.
Bulgar Kültür ve Sanat Günleri Düzenlendi
Çorlu Balkan Türkleri Derneği tarafından gerçekleştirilen Avrupa Kültür Koridoru Çorlu Sakar Projesi kapsamında Bulgar Kültür ve Sanat Günleri Çorlu’da düzenlendi.
Kültür Müdürlüğü´nden, Güneşkaya´ya Veda Yemeği
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Eski Müdürü İsmail Güneşkaya için veda yemeği verdi.
Belediye Personeline İhale Kanunu Eğitimi
Çorlu Belediye personeline 4734 sayılı Kamu İhale Kanunuyla ilgili eğitim verildi.
Emekli İşçi Personele Veda Gecesi Düzenlendi
Çorlu Belediyesi’nden emekli olan 25 işçi personele veda gecesi düzenlendi.
14 Şubat´ta Rüya Gibi Nikah
14 Şubat Sevgililer Günü tüm dünyada olduğu gibi Çorlu’da da kutlandı. 30 çiftin dünya evine girdiği sevgililer gününde kura sonucunda belirlenen şanslı bir çiftin nikâhını Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan kıydı.
Türkiye Şampiyonlarından Baysan´a Ziyaret
Türkiye İşte Engelliler Basketbol Liginde faaliyet gösteren Çorlu İşitme Engelliler Trakya Spor Kulübü Türkiye şampiyonu oldu.
Belediye Personeline Kırmızı Karanfil Dağıtıldı
Çorlu Belediye Başkan Vekili Serhad Çatalkaya ve Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde belediye personeline karanfil dağıttı.
Çorlu Şehir Stadı Tamamlanma Aşamasına Geldi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Belediye Başkan Yardımcıları; Oktay Çolpan, Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt ve Erdoğan Demirci ile birlikte Tekirdağ Yolu üzerinde yapım çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Çorlu Belediyesi Şehir Stadında incelemelerde bulundu.
Baysan, Şehir Stadındaki Çalışmaları İnceledi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Belediye Başkan Yardımcıları; Oktay Çolpan, Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt ve Erdoğan Demirci ile birlikte Tekirdağ Yolu üzerinde yapım çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Çorlu Belediyesi Şehir Stadında incelemelerde bulundu.
18 Mart´ta Şehitlerimizi Andık
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle Çorlu’da anma töreni ve etkinlikler düzenlendi.
"Yalancı Aranıyor" Oyunu Sahnelendi
Yalancı Aranıyor adlı tiyatro oyunu Çorlu’da sahnelendi.
Başkan Baysan, Muhtarlarla Toplantı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantı yaptı.
Tutrakanlı Heyetten Belediyemize Ziyaret
Çorlu Belediyesi’nin kardeş şehirlerinden olan Bulgaristan’ın Silistre iline bağlı Tutrakan ilçesinden gelen misafir heyet Başkan Baysan ve yardımcılarını ziyaret etti.
Emniyet Müdürlüğü´nden Baysan´a Ziyaret
Çorlu Emniyet Müdürü Cemal Dalman ve Emniyet Teşkilatı, Polis Haftası münasebetiyle Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti.
23 Nisan Çocuk Bayramı Dolu Dolu Geçti
Çorlu Belediyesi tarafından 3’üncüsü düzenlenen Çocuk Şenliği, 2 gün boyunca renkli etkinliklere sahne oldu.
Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
Çorlu Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Belediyemizde Yılın Annesi Seçildi
Anneler Günü tüm yurtta olduğu gibi Çorlu’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Çorlu Belediyesi bir ilki gerçekleştirerek, belediye personeli arasında yılın annesini seçti.
Anneler Gününde Çiçek Dağıtıldı
Çorlu Belediyesi Anneler Günü münasebetiyle halka çiçek dağıttı.
14 Mayıs Çiftçiler Günü Kutlandı
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü, Çorlu’da tören ve etkinliklerle kutlandı.
Anneler Gününde Engelliler İçin Kermes Düzenlendi
Anneler Gününde Çorlu Belediyesi ve Levi’s işbirliğiyle Sakatlar Derneği adına kermes düzenlendi.
Tiyatrocularımız Gururumuz Oldu
Çorlu Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Bulgaristan’ın Haskovo (Hasköy) iline bağlı Topolovgrad (Kavaklı) ilçesinde düzenlenen uluslar arası tiyatro festivalinde birinci oldu.
Gençlik Festivalinde Özlem Tekin Konseri
Çorlu Belediyesi’nin düzenlediği Gençlik Festivali etkinlikleri kapsamında ünlü rock sanatçısı Özlem Tekin konser verdi.
Başkan Yrd. Sarıkurt´tan Altyapı Açıklaması
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’nden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, Çorlu’da meydana gelen yoğun yağışlar sonrası yerel basında çıkan haberlere cevaben açıklamalarda bulundu.
Alevli Günler Oyunu Sahnelendi
İstanbul Halk Tiyatrosu’nun "Alevli Günler" oyununu Çorlu’da sahneledi.
Halk Otobüsleri Personeline Eğitim Verildi
Çorlu Belediyesi Halk Otobüslerinin şoförleri ve atölye İş Güvenliği Sağlığı, Trafik ve İletişim alanında eğitim verildi.
Dumlupınar Caddesi´nde Asfalt Çalışmaları Başladı
Çorlu Belediye, Dumlupınar Caddesi’nin Alşahin bölgesindeki kısmında asfalt çalışması başlattı.
Hıdırağa Mahallesi´nde İftariyelik İkram Edildi
Çorlu Belediyesi, Ramazan ayı münasebetiyle iftariyelik ikram ediyor.
Belediyemiz İftarlık Dağıttı
Çorlu Belediyesi, Ramazan ayı münasebetiyle vatandaşlara iftarlık ikram ediyor.
Başkan Baysan Taksi Esnafına İftar Verdi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, taksi esnafına iftar yemeği verdi.
Belediyemiz İftar Yemeği Verdi
Çorlu Belediyesi, ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verdi.
Baysan Meclis Üyelerine İftar Yemeği Verdi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, belediye meclis üyeleri ve ailelerine iftar yemeği verdi.
Bayramda Otobüslerimize Binişler Ücretsiz Olacak
Çorlu Belediyesi halk otobüsleri, Ramazan Bayramında ücretsiz hizmet verecek.
Belediye Yönetimi Personel ile Bayramlaştı
Çorlu Belediyesinde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni bu yıl bayram öncesindeki son iş gününde yapıldı.
Vali Yerlikaya´dan Belediyemize Ziyaret
Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a iadeyi ziyarette bulundu.
Kültür ve Sanat Festivali Başladı
Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Festivali açılış korteji ile başladı.
Handa Yener´den Muhteşem Konser
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sanat Festivalinin ilk gününde Hande Yener konseri düzenlendi.
Başarılı Sporcularımızı Ödüllendirdik
Çorlu Belediyesi bölgesel, ulusal ve uluslar arası turnuvalarda dereceye giren sporcuları ödüllendirdi.
Kültür ve Sanat Festivalinde Müzik Şöleni Yaşandı
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen konserler müzik şölenine dönüştü.
Gaziler Günü Kutlandı
19 Eylül Gaziler günü yurt genelinde olduğu gibi Çorlu’da da törenle kutlandı.
Yangından Korunma Haftası Kutlandı
Çorlu Belediye Başkan Vekili Evren Özmen Uludağ, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri, Yangından Korunma Haftası münasebetiyle İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Cumhuriyet Bayramını Coşkuyla Kutladık
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çorlu’da sevinç ve coşkuyla kutlandı.
Cumhuriyet Parkı Törenle Açıldı
Çorlu halkının merakla beklediği Cumhuriyet Parkı törenle açıldı.
Belediyemizden Kulüplere Spor Malzemesi Yardımı
Çorlu Belediyesi, amatör spor kulüplerine forma ve spor malzemesi yardımında bulundu.
Cumhuriyet Parkı Açılış Töreni
Çorlu Belediyesi tarafından hizmete sunulan Cumhuriyet Parkı’nda ilk konseri Mazhar-Fuat-Özkan grubu verdi.
Yazar B. Sönmez Sarıkamış Harekatını Anlattı
“10 Gün, 20 Yazar” sloganıyla Çorlu Kitap Fuarı, sona erdi.
Otobüs Şoförlerine Ekonomik Sürüş Eğitimi
Çorlu Belediyesi bünyesinde hizmet veren Halk Otobüslerinin şoförlerine ekonomik sürüş konusunda teorik ve uygulamalı eğitim verildi.
Otobüs Şoförlerine Eğitim
Çorlu Belediyesi bünyesinde hizmet veren Halk Otobüslerinin şoförlerine ekonomik sürüş konusunda teorik ve uygulamalı eğitim verildi.
Muharrem İnce´den Belediyemize Ziyaret
Trakya Gezisi kapsamında Çorlu’ya gelen CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, Çorlu Belediyesi’ni de ziyaret etti.
Baysan´dan Önerler ve Türkgücü´ne Ziyaret
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve yardımcıları, Büyükşehir Belediyesi Kanunu kapsamında Çorlu’ya mahalle statüsüyle bağlanan Önerler ve Türkgücü Köyleri’ni ziyaret etti.
Başkan Baysan, Kadınlar Gününde Çiçek Dağıttı
8 Mart Kadınlar Günü, tüm Dünya’da olduğu gibi Çorlu’da da kutlandı.
Gizli Kalemler Ödül Töreni Gerçekleştirildi
Çorlu Belediyesi, Kadın Sosyal Hayatını ve İnceleme Derneği Çorlu Şubesi (KASAİD) ve Çorlu Kent Konseyi Toplum ve Sosyal Dayanışma Gurubu’nun işbirliğiyle gerçekleştirilen “Gizli Kalemler - Kadınlar Ne İster?” Kompozisyon Yarışması’nın ödül töreni gerçekleştirildi.
CHP Genel Başkan Yardımcılarından Ziyaret
Bir ziyaret programı dolayısıyla Çorlu’da bulunun CHP Genel Başkan Yardımcıları; Faik Öztrak ve Erdoğan Toprak ile Tekirdağ Milletvekilleri; Emre Köprülü, Candan Yüceer ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Cumhuriyet Parkı’nı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Osman Karaosmanoğlu´ndan Başkan Baysan´a Ziyaret
Bir program münasebetiyle Çorlu´da bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı ziyaret etti.
HÖH Heyetinden Başkan Baysan´a Ziyaret
Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) Genel Başkan Yardımcısı Ruşen Rıza, HÖH´den Avrupa Parlamentosu´nda görev yapan milletvekili Metin Kazak, Mayıs 2013’te yapılacak genel seçimler öncesinde Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı ziyaret etti.
Kulüp Başkanlarından Başkan Baysan´a Teşekkür
Çorlu Belediyesi’nin maddi yardımlarda bulunduğu kulüplerin başkanları, Başkan Baysan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Başkan Baysan Aşevini Ziyarete Açtı
Çorlu Belediyesi’nin en önemli sosyal belediyecilik projelerinden olan Aşevi tamamlandı.
Başkan Baysan´dan Emniyet Teşkilatına Ziyaret
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci, Oktay Çolpan ve Kemaleddin Avcı, Polis Haftası münasebetiyle Çorlu Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Kutlu Doğum Haftası Çorlu´da Kutlandı
Kutlu Doğum Haftası kapsamında Çorlu Cumhuriyet Meydanında çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Çorlu Belediyesi Aşevi Faaliyete Geçti
Çorlu Belediyesi tarafından yapılan Aşevi’nin faaliyete geçmesi münasebetiyle kurban kesildi.
4. Uluslar Arası Çocuk Şenlikleri Başladı
Çorlu Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uluslar Arası Çocuk Şenlikleri başladı.
4. Uluslar Arası Çocuk Şenliği Sona Erdi
Çorlu Belediyesi tarafından dördüncüsü düzenlenen Uluslar Arası Çocuk Şenliği 3 gün boyunca pek çok etkinliğe sahne oldu.
Kılıçdaroğlu, Aşevi´nin Açılışını Gerçekleştirdi
İşadamları ve sanayiciler ile toplantı yapmak üzere Çorlu’ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorlu Belediyesi Aşevi’nin açılışını gerçekleştirdi.
Yeni Sanayi Sitesi´nin Yolları Asfaltlanacak
Çorlu Yeni Sanayi Sitesi yollarının asfaltlama çalışmaları ile ilgili Çorlu Belediyesi ve Çorlu Koordine Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetimleri arasında protokol imzalandı. Çorlu Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen protokol imza toplantısının Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt ve Erdoğan Demirci ile Çorlu Koordine Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yöneticileri katıldı.
Belediye Otobüs Şoföründen Duyarlı Davranış
Çorlu Belediyesi halk belediye otobüslerinde unutulan içinde yüklü miktarda nakit ve ziynet eşyası bulunan çanta sahibine teslim edildi.
Şehir Stadyumu Törenle Açıldı
Çorlu Belediyesi tarafından yapılan Şehir Stadyumu törenle hizmeti girdi. Tekirdağ yolu üzerinde bulunan Şehir Stadyumu, U-19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Futbol Müsabakalarıyla birlikte ilk kez resmî bir turnuvaya ev sahipliği yaptı. Turnuvanın final karşılaşmasından önce açılış töreni gerçekleştirildi.
Cumhuriyet Parkı Anaokulların Etkinliklerine Ev Sahipliği Yaptı
Çorlu’da bulunan anaokulu ve kreşler, Cumhuriyet Parkı’nda yılsonu etkinlikleri gerçekleştirdi.
Bisader´in Yeni Yönetimi Başkan Baysan´ı Ziyaret Etti
Balkan Göçmenleri İktisadi ve Sosyal Araştırmalar Derneği’nin (Bisader) yeni yönetimi, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Baysan 5. Etap Altyapı Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Mandıracı Caddesi’ne bağlı sokaklarda yürütülen 5. etap altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.
Emniyet Müdürlüğü´ne 10 Araç Tahsis Edildi
Çorlu Belediyesi tarafından Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün hizmetlerinde kullanılmak üzere 10 adet aracın tahsis edilmesiyle ilgili olarak protokol imzalandı.
Belediyemizden SBS Bilgilendirmesi
Çorlu Belediyesi sınava girecek öğrencileri unutmadı. 8-9 Haziran 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ile Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı öncesinde Çorlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, bir takım önlemler aldı.
Engellilere Akülü Araba ve Tekerlekli Sandalye Hibe Edildi
Sosyal belediyecilik alanında pek çok çalışmaya imza atan Çorlu Belediyesi, yürüme engelli vatandaşları unutmadı.
Baysan, Bosna FSM Korosuna İftar Yemeği Verdi
Çorlu Belediyesi Ramazan Şenlikleri’nde konser vermek üzere Çorlu’ya gelen Bosna Fatih Sultan Mehmet Korosu’nun şef, yönetici ve üyeleri, Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı ziyaret etti.
Bosna FSM Korosu Çorlu´da Konser Verdi
Çorlu Belediyesi Ramazan Şenlikleri kapsamında Bosna Fatih Sultan Mehmet Korosu konser verdi.
Bayramda Toplu Taşıma Ücretsiz Olacak
Çorlu Belediyesi halk otobüsleri, Ramazan Bayramında ücretsiz hizmet verecek.
Korgeneral Altıntaş´dan Baysan´a Veda Ziyareti
Görev süresini doldurarak emekli olan 5. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Nazım Altıntaş, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a veda ziyaretinde bulundu.
Belediye Yönetimi Personel İle Bayramlaştı
Çorlu Belediyesinde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni bu yıl bayram öncesindeki son iş gününde yapıldı.
Belediyemiz Evsel Atık Su Arıtma Tesisi Kuruyor
Çorlu Belediyesi ve Devlet Su İşleri’nin (DSİ) işbirliğiyle, evsel atık su arıtma tesisi kuruyor.
Vali Yerlikaya´dan Başkan Baysan´a Ziyaret
Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti.
Başarılı Taiboksçularımızdan Baysan´a Ziyaret
Ulusal ve uluslararası taiboks ve kickboks turnuvalarda başarılar elde eden sporcular Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti.
Zabıta Haftasını Kutladık
Zabıta teşkilatının kuruluşunun 187. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Çorlu’da da kutlandı.
Korgeneral Bekiroğlu´ndan Baysan´a Ziyaret
5. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Tahir Bekiroğlu, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı makamında ziyaret etti.
65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlara Şehir İçi Toplu Ulaşımı Ücretsiz
Çorlu Belediye Meclisi’nin, eylül ayı olağan toplantısında aldığı karar gereği 65 yaş ve üzeri vatandaşlar, şehir içi toplu ulaşım hizmetinden ücretsiz olarak yararlanacaklar.
Toplu Nikah Töreninde 35 Çift Dünya Evine Girdi
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında toplu nikâh töreni gerçekleştirildi.
Belediyemiz Ankara´da Tekirdağ Tanıtım Günlerine Katıldı
Çorlu Belediyesi Ankara’da 3-4-5-6 Ekim 2013 tarihlerinde düzenlenen Tekirdağ Tanıtım Günlerine katıldı.
Ergene Kaymakamı Kızıltoprak´tan Baysan´a Ziyaret
Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’a iadei ziyarette bulundu.
Bayramda Toplu Taşıma Ücretsiz Olacak
Çorlu Belediyesi halk otobüsleri, Kurban Bayramı’nda ücretsiz olarak hizmet verecek.
Belediye Yönetimi Personel ile Bayramlaştı
Çorlu Belediyesinde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni bu Arife gününde yapıldı.
Tekirdağ Tanıtım Günleri
Çorlu Belediyesi Ankara’da 3-4-5-6 Ekim 2013 tarihlerinde düzenlenen Tekirdağ Tanıtım Günlerine katıldı.
Başkan Baysan Basın Toplantısı Yaptı
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, yerel basın mensupları bir araya gelerek basın toplantısı yaptı. Çorlu Belediyesi Asfalt Şantiyesi’nde bulunan Afet Koordinasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Yardımcıları; Serhad Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt ve Erdoğan Demirci hazır bulundu.
Çorlu Belediyesi Aşure Dağıttı
Çorlu Belediyesi Muharrem Ayı münasebetiyle Cumhuriyet Meydanı’nda halka aşure dağıttı.
Çorlu Belediyesi´nin Aşure İkramları Devam Ediyor
Çorlu Belediyesi’nin Muharrem Ayı münasebetiyle gerçekleştirdiği aşure ikramları devam ediyor. Her yıl Muharrem Ayında halka aşure dağıtan Çorlu Belediyesi, bu geleneği bu senede bozmadı.
Yeni Citibus Otobüslerimiz
Çorlu Belediyesi şehir içi toplu taşıma hizmetinde kullanılmak üzere citibus sınıfı 6 adet yeni halk otobüsü aldı.
Belediyemiz İlçe Jandarma Komutanlığı´na 3 Araç Hibe Etti
Çorlu Belediyesi, İlçe Jandarma Komutanlığı’na asayiş hizmetlerinde kullanılmak üzerine 1 adet minibüs, 2 adet binek otomobil olmak üzere 3 adet araç hibe etti.
Cumhuriyet Parkı Kros Seçmelerine Ev Sahipliği Yaptı
Türkiye Atletizm Federasyonu Marmara Bölgesi Küçük ve Yıldız Kros Ligi 1. Kademe yarışları, Çorlu’da Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleştirildi.
Başkan Baysan´dan Muhtarlara Anlamlı Teşekkür
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi.
Başkan Baysan Hemşehri Dernekleriyle Buluştu
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu’da bulunan 34 hemşehri derneğinin başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Başkan Baysan Meslek Odalarının Başkanlarıyla Buluştu
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu’da bulunan meslek ve esnaf odalarının başkanlarıyla buluştu.
Çorlu Aşıklar Bayramı Gerçekleştirildi
Çorlu Yozgatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve Çorlu Belediyesi’nin işbirliğiyle Çorlu Âşıklar Bayramı düzenlendi.
Baysan´dan Avrupa Yakası´na 10. Yıl Ziyareti
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan 10. kuruluş yıldönümünü kutlayan Avrupa Yakası Gazetesi’ni ziyaret etti.
Belediye Başkan Yardımcıları Belli Oldu
Gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından Çorlu Belediye Başkanlığı’na 4. kez seçilen Ünal Baysan BelediyeBaşkan Yardımcılarını atadı.
ÇTSO´dan Baysan´a Tebrik Ziyareti
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün ile yönetim kurulu üyeleri, 30 Mart Yerel Seçimi´nde 4. kez belediye başkanı seçilen Başkan Ünal Baysan´a ziyarette bulundu.
Anneler Günü Münasebetiyle Halka Çiçek Dağıtıldı
Anneler Günü tüm dünyada olduğu gibi Çorlu´da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Bu kapsamda Çorlu Belediyesi tarafından Park ve Bahçeler Müdürlüğü üretim tesislerinde yetiştirilen 2.800 adet fesleğen halka dağıtıldı.
Şehir Stadı Futbol Turnuvasına Ev Sahipliği Yaptı
Türkiye Futbol Federasyonu´nun Grassroots Çocuk Futbolu Günü münasebetiyle 25 Mayıs´ta düzenlediği turnuva ve etkinlikler Çorlu Belediyesi Şehir Stadı´nda gerçekleştirildi.
Ergene Kaymakamı Kızıltoprak´tan Baysan´a Ziyaret
Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´a nezaket ziyaretinde bulundu.
Belediyemiz Bisiklet Park Yerleri Yapıyor
Şehir içi ulaşımını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar yapan Çorlu Belediyesi, bisiklet park yerleri yaparak yeni bir hizmete daha imza attı.
Belediyemiz 1.000 Adet Fidan Dağıttı
Çorlu Belediyesi Dünya Çevre Haftası münasebetiyle halka 500 adet mazı, 500 adet selvi olmak üzere toplam 1.000 adet fidan dağıttı.
En İyi Operatör Yarışması Gerçekleştirildi
Bir yapı ve inşaat malzemeleri firması tarafından düzenlenen “Operatör Yarışması” Çorlu Belediye şantiyesinde gerçekleştirildi.
Binbaşı Çemrek´ten Başkan Baysan´a Veda Ziyareti
Diyarbakır´ın Ergani ilçesinde Jandarma Bölük Komutanlığı görevine atanan Çorlu Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Tolga Çemrek, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´a veda ziyaretinde bulundu.
Yusuf Novak İlim ve Kültür Vakfı´ndan Başkan Vekili Demirci´ye Ziyaret
Yusuf Novak İlim ve Kültür Vakfı Çorlu Şube yönetimi Belediye Başkan Vekili Erdoğan Demirci’yi ziyaret etti.
Ramazan Şenliklerine Nostaljik Davet
Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ramazan şenliklerinin davetiyeleri dağıtılmaya başlandı.
Çorlu Şehir Kulübü Aşevi´nde İftar Yemeği Verdi
Ramazan ayının 17. akşamında Çorlu Belediyesi Aşevi´nde verilen iftar yemeği Çorlu Belediyesi Şehir Kulübü´nün katkıları ile gerçekleştirildi.
Çorlu Medya Mensupları Derneği Aşevi´nde İftar Yemeği Verdi
Ramazan ayının 18. akşamında Çorlu Belediyesi Aşevi´nde verilen iftar yemeği Çorlu Medya Mensupları Derneği´nin katkıları ile gerçekleştirildi.
Lions ve Rotary Kulüpleri Aşevi´nde İftar Yemeği Verdi
Ramazan ayının 20. akşamında Çorlu Belediyesi Aşevi´nde verilen iftar yemeği Lions ve Rotary kulüplerinin katkıları ile gerçekleştirildi.
Ziraat Odası ve İŞTRAK Aşevi´nde İftar Yemeği Verdi
Sevgi ve barış dini olan İslam´ın mübarek ayı Ramazanda, Çorlu Aşevi´nde verilen iftar yemekleriyle birlik, beraberlik ve dayanışmanın güzel bir örneği sergileniyor.
Belediye Yönetimi Personel ile Bayramlaştı
Çorlu Belediyesinde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni bayramdan önceki son mesai gününde yapıldı.
Başkan Baysan Sarılar Mahallesi Sakinleri İle Buluştu
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıkurt ve Erdoğan Demirci, TESKİ Çorlu Şube Selçuk Küçüker ile birlikte Sarılar yolunda (Mimar Sinan Caddesi) yürütülen plentmiks dolgu ve yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Baysan Şahpaz Mahallesi Sakinleriyle Buluştu
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci, CHP Çorlu İlçe Başkanı Adnan Kum, TESKİ Çorlu Şubesi Başkanı Selçuk Küçüker ile birlikte Şahpaz Mahallesi´ni ziyaret etti.
Çorlu´da Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi
Kurban Bayramı tüm islam aleminde olduğu gibi Çorlu´da da kutlandı.
Temizlik Hizmetlerimiz
Çorlu sınırları dâhilindeki 26 mahallenin her türlü kamu kurum ve kuruluşlarının evsel atıklarının toplanmasını ve cadde ve sokakların temizlenmesini sağlayan ihale süreci tamamlandı.
Vatan Kurtaran Şaban Oyunu Çorlu´da Sahnelendi
Türk Tiyatrosu´nun usta isimlerinden Haldun Taner´in “Vatan Kurtaran Şaban” adlı ünlü oyunu, Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesi´nde Kabare Dev Aynası tarafından sahnelendi.
Yeraltı Otoparkı Peyzaj Çalışmaları Tamamlandı
Çorlu Belediyesi tarafından yapılan 151 araç kapasiteli 3 katlı yer altı otoparkının çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.
Tarihi Belediye Binasının Bahçesi Yeşillendiriliyor
Çorlu Belediyesi tarafından restore edilen tarihi belediye binasının bahçesinde yeşillendirme çalışması yapılıyor.
Başkan Baysan Gençlik Meclisiyle Buluştu
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan Çorlu Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri ile kahvaltılı toplantıda buluştu.
Çorlu Tanıtım Günleri Törenle Açıldı
Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen Çorlu Tanıtım Günleri başladı.
Tarihi Belediye Binası Mobilyalarla Donatıldı
Çorlu Belediyesi tarafından restore edilen tarihi belediye binası mobilyalarla donatıldı.
Başkan Baysan Oda Başkanlarıyla Buluştu
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan düzenli olarak gerçekleştirilecek olan "Gönül Sohbetleri"nin ikincisinde meslek odalarının başkanlarıyla bir araya geldi.
Halk Otobüslerine Araç Takviyesi Devam Ediyor
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermek üzere 10 adet yeni otobüs alındı.
Baysan Dernek Yöneticileriyle Buluştu
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan Çorlu’da faaliyet gösteren çeşitli derneklerin başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi.
ÇBSK´dan Galibiyet Serisi
Türkiye Basketbol Erkekler 3. Ligi B Grubu’nda mücadele eden Çorlu Belediyesi Spor Kulübü erteleme maçında karşılaştığı Melikgazi Belediye takımına şans tanımadı.
Ön Mali Kontrol Yönetmeliği Semineri Verildi
Çorlu Belediye personeline Ön Mali Kontrol Yönetmeliği ile ilgili seminer verildi.
Bulgaristan Heyeti´nden Başkan Baysan´a Ziyaret
Bir program münasebetiyle Türkiye’de bulunan belediye başkanları, akademisyen ve iş adamlarından oluşan heyet Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ı ziyaret etti.
Başkan Baysan Yıllık Basın Toplantısı Düzenledi
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan basın toplantısı düzenledi. 30 Mart 2014 Yerel Seçimi’nin 1. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen toplantıda Başkan Baysan, yapılan çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgiler verdi. Söz konusu basın toplantısı Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıkurt, Erdoğan Demirci, Serhad Çatalkaya, Kemaleddin Avcı ve Çorlu’da faaliyet gösteren basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.
Polis Günü Törenle Kutlandı
10 Nisan Polis Günü tüm yurtta olduğu gibi Çorlu’da da kutlandı.
Atakent İlköğretim Okulundan Belediyemize Ziyaret
Atakent İlköğretim Okulu 4/B sınıfı öğrencileri, belediyelerin görevleri ve çalışmaları hakkında bilgi edinmek amacıyla Çorlu Belediyesi’ni ziyaret etti.
Bisiklet Sürüş Etkinliği Gerçekleştirildi
Çorlu Kaymakamlığı tarafından başlatılan “Sanki Bıraktım” kampanyası kapsamında bisiklet etkinliği düzenlendi.
Dünya Çocukları Çorlu´da Buluştu
Çorlu Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Çocuk Festivali başladı.
TBB Çorlu Hizmet Binası Açıldı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çorlu Hizmet Binası açıldı.
Site Yönetimi Çorlu Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü
Site Haritası  
Bize Ulaşın  
İletişim  
Web7k 2010,Copyright K7